Koncert

ŻYCZENIA OD BARANKA SHAUN - ŻYCZENIA URODZINOWE

2023-12-31 23:58:00

, Internet
Pszczółka Maja świętuje urodziny mojego dziecka? Wyobraź sobie jego minę i zaskoczenie, kiedy ogląda specjalny odcinek Pszczółki Mai i okazuje się, że to on/ona jest jej głównym bohaterem. A może to Baranek Shaun razem z sympatycznym stadem przygotuje imprezę urodzinową dla Twojej pociechy? Sam zdecyduj jakie zdjęcia pojawią się w bajce i jakie życzenia złożysz!
Spersonalizowane wideo życzenia na prezent od postaci z bajek to gwarancja niesamowitej frajdy dla najmłodszych. Szybka realizacja, profesjonalne wykonanie i jednocześnie realne wsparcie dla organizacji charytatywnych. Zamów nowoczesny osobisty prezent wideo. Spełnij marzenia bliskich i pomóż innym.
Jak zrealizować kod dostępu:
1. Wejdź na stronę: www.funwisher.com
2. Wybierz nagranie do którego kod zakupiłeś
3. Przygotuj zdjęcie solenizanta i swoje. Postępuj zgodnie z instrukcją na stronie.
4. W kolejnym kroku wybierz czas dostawy oraz rozdzielczość. Zakupiony voucher obejmuje rozdzielczość Standard i dostawę w 24h.
5. Przed płatnością wprowadź otrzymany kod vouchera
6. Link do gotowego filmu prześlemy na adres e-mail podany w zamówieniu. (Uwaga: sprawdź folder ze spamem, jeśli nie możesz go znaleźć)
Sposób dostawy filmu:
Voucher obejmuje przygotowanie filmu w przeciągu 24 godzin od złożenia zamówienia na stronie www.funwisher.com . Link do pobrania filmu prześlemy na podany przez Ciebie e-mail wiadomość. Jakość filmu wideo: HD (720x720). W trakcie zamawiania filmu istnieje możliwość rozszerzenia rozdzielczości.
bilety od 69.00 zł

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Letnie Brzmienia: Vito Bamb...
André Rieu. Niech znów nast...
Bester Quartet z udziałem D...
André Rieu. Niech znów nast...
Sowiero poleca
Royal Ukrainian Ballet - Je...
NIEDZIELNY PORANEK MUZYCZNY...
Ich Troje - Jubileusz 25-le...
SiM XR LiVE 2022