Koncert

Zenek Martyniuk i Szpilki

2022-08-05 19:00:00

Koszalin, Amfiteatr

Zenek Mrtyniuk
Polski muzyk i piosenkarz związany z gatunkiem disco polo, nazywany „Królem Disco Polo”, wokalista zespołu Akcent.
Jest jednym z najpopularniejszych wokalistów gatunku disco polo oraz uważany jest za czołowego przedstawiciela nurtu discopolowo-cygańskiego. Do jego najbardziej znanych utworów należą m.in. „Gwiazda”, „Królowa nocy”, „Pragnienie miłości”, „Przekorny los” czy „Sonet dla miłości”, który zadedykował swojej żonie.
W lipcu 2014 zaprezentował utwór „Przez Twe oczy zielone”. Teledysk do piosenki odniósł sukces w serwisie YouTube, zostając drugim klipem do polskiej piosenki (po utworze „Ona tańczy dla mnie” zespołu Weekend), który przekroczył próg 100 milionów wyświetleń). W grudniu 2016 zaśpiewał utwór, w duecie z Marylą Rodowicz, podczas koncertu sylwestrowego w Zakopanem
Zespół Szpilki
Zespół Szpilki tworzą trzy piękne, kuszące seksapilem i niesamowitym wdziękiem kobiety: Marlena, Klaudia oraz Milena. Dziewczyny pokazały pazurki podczas debiutanckiej produkcji pt. „Zaczaruję”. Debiutancki utwór osiągnął już ponad 2 mln wyświetleń, a fani wróżą dziewczynom wielki sukces. Kolejna w branży disco polo formacja składająca się z kobiet, z pewnością jest konkurencją dla popularnych już Topek. Dziewczyny z zespołu Szpilki przy okazji debiutanckiego kawałka obudziły w sobie bestię, której nie zamierzają szybko uśpić. „Pokaż na co Cię stać” to najnowsza piosenka zespołu Szpilki. Główny cel jaki chcą osiągnąć Szpilki to dawać radość i dobrą zabawę swoim odbiorcom.


Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Muniek i Przyjaciele w Wawr...
XV Letnia Akademia Jazzu - ...
Koncert chopinowski w lewym...
Andre Rieu: Niech znów nast...
Sowiero poleca
Andrzej Piaseczny 50/50
Przesłuchania II Etapu A 16...
Scena Muzyki Polskiej 29.11...
Ponad Chmurami