Koncert

VEIN.FM + HIGHER POWER + DRAIN

2022-06-22 19:00:00

WARSZAWA, Klub "Pogłos"
Vein.fm po raz pierwszy w Polsce! Metalcorowa formacja z Bostonu 22 czerwca wystąpi na jedynym koncercie w naszym kraju w towarzystwie Brytyjczyków z Higher Power oraz hardcorowego Drain.
This World is Going to Ruin You to tytuł najnowszego albumu Amerykanów z Vein.fm, który swoją premierę będzie miał już 4 marca. Wyprodukowany przez zdobywcę nagrody Grammy Willa Putneya album zawiera 12 kompozycji, wśród których gościnne usłyszymy Geoffa Ricklego z Thursday, Jeffa Smitha z Jeromes Dream czy Bones’a.
Higher Power to zespół, który od początku działalności starannie buduje swoją markę. Wychodząc poza ramy hardcore’a kwintet z Leeds tworzy muzykę melodyjną, której nie można jednak odmówić energii. Na przebojowość Brytyjczyków uwagę zwróciła wytwórnia Roadrunner Records, pod której egidą ukazał się drugi, jak dotąd ostatni, album zespołu – 27 Miles Underwater. Pod koniec zeszłego roku światło dzienne ujrzał singiel Fall From Grace, co można odbierać jako zapowiedź nowego wydawnictwa.
Drain podąża drogą utartą w ostatnich latach przez Code Orange czy Knocked Loose – dzięki łączeniu hardcore’a z metalem zespół zyskuje coraz szersze grono odbiorców. Wzięci pod skrzydła przez Epitaph Records szykują się do premiery swojego drugiego albumu, który promowany jest singlem Watch You Burn.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Lady Pank - LP40
Koncert chopinowski w lewym...
OSEES (The Oh Sees)
Aerosmith I European Tour 2...
Sowiero poleca
Lizz Wright
Krzysztof Cugowski z Zespoł...
Stanisława Celińska | Janow...
#345 Uraño + Zkum-Vræl + MP...