Koncert

Tribute to Queen Machine

2020-03-04 19:00:00

Poznań, Sala Ziemi - Poznań Congress Center
Queen Machine – jeden z najlepszych tribute bandów w Europie – niebawem po raz pierwszy wystąpi w Polsce.
 
Queen Machine to prawdziwa rockowa machina o światowej już renomie, wciągająca z ogromną siłą w świat gigantów muzyki XX wieku – zespołu QUEEN.
 
Od momentu powstania w 2008 roku Queen Machine zebrał ogromną rzeszę fanów i nie bez powodu został okrzyknięty jednym z najlepszych europejskich tribute bandów oraz… jednym z najpopularniejszych zespołów w Danii. Muzycy mają na swoim koncie zarówno wyprzedane trasy indywidualne, jak i koncerty w ramach gromadzących wielotysięczne tłumy festiwali, między innymi w USA, Szwecji, Norwegii czy Niemczech. Ponadto zespół regularnie współtworzy unikalne i prestiżowe projekty muzyczne, występując z udziałem The National Symphony Orchestra of London oraz śpiewaczką operową Louise Fribo czy Kerry Ellis – odtwórczynią jednej z głównych ról w musicalu „We will rock you”, regularnie koncertującą też z Brianem Mayem.
 
W trakcie olśniewająco barwnego widowiska wcielający się w postać Freddiego Mercury’ego lider bandu wyjątkowo autentycznie oddaje energię, magnetyzm i sceniczną charyzmę legendarnego wokalisty, a towarzyszący mu muzycy z wirtuozerią i precyzją odtwarzają niepowtarzalne brzmienie gitary Briana Maya, basu Johna Deacona i perkusji Rogera Taylora.
 
Każdy z koncertów Queen Machine to pełne przepychu show, porywające do doskonałej zabawy w rytm rockowych hitów jak „I want to break free”, ale też oddające hołd legendzie QUEEN za sprawą poruszających interpretacji ballad czy monumentalnych kompozycji: „Love of my Life”, „Bohemian Rhapsody” i wielu innych niezapomnianych utworów.
 
Początek wydarzenia: 19:00
 
Otwarcie bram: 18:00

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Ich Troje
Chopin Concert
Lato na Pradze: Jazz Band M...
Kameralny Koncert Chopinows...
Sowiero poleca
Grand Orkiestra z Odessy "P...
ERA JAZZU - ANDREA MOTIS
*ODWOŁANE* Steven Wilson
Koncert Chopinowski