Koncert

TOP of the TOP Sopot Festival - dzień 3

2022-08-18 19:30:00

Sopot, Opera Leśna

Muzyka, energia, konkursowe emocje i wielki jubileusz stacji TVN - Top of the Top Sopot Festival startuje już 16 sierpnia!

...

16 sierpnia 2022 w Operze Leśnej w Sopocie rozpoczyna się największe muzyczne wydarzenie telewizyjne w Polsce – Top of the Top Sopot Festival. Impreza potrwa 3 dni i tradycyjnie będzie transmitowana w całości przez stację TVN. Na scenie wystąpi kilkadziesiąt największych Gwiazd polskiej sceny muzycznej.

16.08 #YOU ARE THE CHAMPIONS

Najlepsza publiczność wymaga największych gwiazd. Dlatego pierwszego dnia festiwalu zapraszamy na koncert #YOU ARE THE CHAMPIONS. W tym koncercie publiczność odegra wyjątkową rolę. Jaką...? Widzimy się w Operze Leśnej.

17.08 #I DANCE #TOP OF THE TOP CHALLENGE

Drugi dzień imprezy to tradycyjnie wielkie święto muzyki i tańca na deskach Opery Leśnej. Największe hity polskiej muzyki rozrywkowej porwą do tańca zarówno publiczność zgromadzoną przed sceną, jak i widzów przed telewizorami. Tego dnia odbędzie się również konkurs #Top of the Top Challenge o prestiżową statuetkę Bursztynowego Słowika. W konkursie wystąpią artyści, którzy w ciągu ostatniego roku opublikowali nowe utwory w internecie i stacjach radiowych.

18.08
25 lat z Wami – koncert urodzinowy TVN

Zwieńczeniem festiwalu będzie wyjątkowy koncert poświęcony 25-leciu czołowej stacji telewizyjnej w Polsce - TVN. Z towarzyszeniem orkiestry wystąpi plejada Gwiazd polskiej sceny muzycznej, a wieczór poprowadzą największe osobowości stacji TVN.

Producentem wydarzenia jest firma Festival Group.
Projekt realizowany jest przy pomocy finansowej Miasta Sopotu.
Regulamin: http://topofthetop.pl/#regulaminy

Uwaga! Kupno biletu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na wykorzystanie swojego wizerunku

bilety od 115.00 zł

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Tony Nickolas And The Goodf...
Upgrade weekendowy+ pole na...
Lubię wracać tam. Nowe aran...
Good Times 2.0 | Styles P &...
Sowiero poleca
Krakowska Młoda Filharmonia...
Luxtorpeda
One Love Music Festival
*ODWOŁANE* Punk w Plenerze:...