Koncert

The best of Sade

2020-07-29 20:30:00

Wrocław, Stary Klasztor

Klub Stary Klasztor zaprasza 29 lipca na spotkanie z twórczością Sade Adu - brytyjskiej piosenkarki, kompozytorki, autorki tekstów i producentki muzycznej nigeryjskiego pochodzenia. Znanej na całym świecie jako liderka i wokalistka grupy muzycznej Sade.
Projekt The best of Sade powstał w listopadzie 2013 roku w Zielonej Górze z inicjatywy muzyków, a przede wszystkim przyjaciół,  z Zielonej Góry - Magdaleny Grzymkowskiej, wokalistki, autorki tekstów, artystki o wyjątkowym kunszcie wokalnym oraz Alana Racza- saksofonisty, aranżera oraz kierownika muzycznego.


The Best of Sade to projekt poświęcony artystce, która na stałe wpisała się w karty historii muzyki i nam, ludziom kochającym jej twórczość, zależy na tym, żeby ona i jej muzyka wciąż były żywe i docierały do serc ludzi, którzy ją uwielbiają. Na repertuar zespołu składają się kompozycje z różnych okresów twórczości artystki. Znajdują się wśród nich takie sztandarowe hity jak: "Smooth Operator'', ''Paradise'', ''Is it a Crime'', ''Your Love is King" i wiele innych. Elementem łączącym, tożsamym z twórczością Sade jest stylistyka wykonania oraz oryginalna obsada instrumentalna - sekcja dęta, poszerzona sekcja rytmiczna, a przede wszystkim charyzmatyczna, niezwykle oryginalna i wyjątkowa wokalistka. Celem projektu The best of Sade  nie jest kopiowanie zespołu Sade i jej samej, a ukazanie jej twórczości w indywidualny sposób, zachowując swoją tożsamość.
Skład zespołu:
Magdalena Grzymkowska - wokal
Alan Racz - saksofon
Dominik Bieńczycki - instrumenty klawiszowe
Sebastian Markulak - gitara elektryczna
Szymon Justyński - gitara basowa
Osmar Pegudo - congi
Józef Rusinowski - perkusja

Zakupione bilety upoważniają do zajęcia miejsca siedzącego, które będzie wskazane przez obsługę przy zachowaniu obowiązujących norm sanitarnych. Uwaga, ilość miejsc ograniczona!

bilety od 30.00 zł

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
63.MFMO w Oliwie - Bogdan N...
Carmen - Rzymska Opera Kame...
DAMY ROCKA ACOUSTIC - Jeste...
Aerosmith
Sowiero poleca
Soundedit'20 Alan Parsons L...
Lipali + support
Lady Pank
Yami