Koncert

Sidney Polak w Domu Tramwajarza

2019-12-01 19:00:00

Poznań, Dom Tramwajarza – sala Amarantowa
Sidney Polak, błyskotliwy obserwator codziennego życia, łączący w swojej twórczości reggae, hip-hop i miejski folk, wystąpi w Domu Tramwajarza 1 grudnia 2019 r. Oprócz najnowszych utworów z albumu pt. „3”, wyraźnie nawiązującego do płyty debiutanckiej, z pewnością usłyszymy też największe hity artysty „Chomiczówkę” i „Otwieram wino”.
Na najnowszym albumie pt.; "3" Sidney ze swadą opowiada o wielkim mieście, próbuje sformułować pozytywny "przekaz" swojego pokolenia, nie tylko bawi, ale dotyka też spraw poważnych, miłości, niepowodzeń życiowych i tęsknoty. Rok 2019 to rok intensywnej promocji najnowszego albumu. Jest wypełniony premierami pięciu nowych videoklipów i kilkudziesięcioma koncertami w Polsce i za granicą.
Sidney Polak - socjolog, muzyk, autor tekstów, kompozytor. Od roku 1990 członek T.Love - jednego z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych. W roku 2004 rozpoczął karierę solową albumem pt.: "Sidney Polak" za który otrzymał 3 Fryderyki w kategoriach: autor, kompozytor i album roku - muzyka alternatywna. Niedawno wydał swoją trzecią solową płytę, którą powraca na rynek po kilkuletniej przerwie.
 
 
„Nasze koncerty zawierają najlepsze kompozycje z dwóch pierwszych krążków plus nowości! To autentyczny zastrzyk pozytywnej energii, pokaz instrumentalnego kunsztu i wokalnej swobody! Przez ostatnie lata zagraliśmy mnóstwo koncertów, tak że… mamy wprawę! ;)
Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy pamiętają utwory Sidney’ a Polaka, a także tych, którzy są ciekawi, co ten kudłaty kolo z Chomiczówki teraz muzycznie poczyna! ;)
Mam nadzieje, że wpadniecie na koncert! Zapraszam 
 
Z szacunkiem!
Sidney Polak”
 
 
1 grudnia, godz. 19.00
Sala Amarantowa, Dom Tramwajarza
Ul. Słowackiego 19/21, Poznań
Bilety: 30 zł, dostępne w Punkcie informacyjnym Domu Tramwajarza oraz na stronie bilety24.pl

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
The 3 Tenors & Soprano - Wł...
The 3 Tenors & Soprano - Wł...
Koncert Chopinowski
Amfiteatr Hip Hop Festiwal:...
Sowiero poleca
Glenn Miller Orchestra
BEDNAREK INACZEJ TOUR 2020
The 3 Tenors & Soprano - It...
Koncert Chopinowski