Koncert

Sidney Polak w Domu Tramwajarza

2019-12-01 19:00:00

Poznań, Dom Tramwajarza – sala Amarantowa
Sidney Polak, błyskotliwy obserwator codziennego życia, łączący w swojej twórczości reggae, hip-hop i miejski folk, wystąpi w Domu Tramwajarza 1 grudnia 2019 r. Oprócz najnowszych utworów z albumu pt. „3”, wyraźnie nawiązującego do płyty debiutanckiej, z pewnością usłyszymy też największe hity artysty „Chomiczówkę” i „Otwieram wino”.
Na najnowszym albumie pt.; "3" Sidney ze swadą opowiada o wielkim mieście, próbuje sformułować pozytywny "przekaz" swojego pokolenia, nie tylko bawi, ale dotyka też spraw poważnych, miłości, niepowodzeń życiowych i tęsknoty. Rok 2019 to rok intensywnej promocji najnowszego albumu. Jest wypełniony premierami pięciu nowych videoklipów i kilkudziesięcioma koncertami w Polsce i za granicą.
Sidney Polak - socjolog, muzyk, autor tekstów, kompozytor. Od roku 1990 członek T.Love - jednego z najbardziej znanych polskich zespołów rockowych. W roku 2004 rozpoczął karierę solową albumem pt.: "Sidney Polak" za który otrzymał 3 Fryderyki w kategoriach: autor, kompozytor i album roku - muzyka alternatywna. Niedawno wydał swoją trzecią solową płytę, którą powraca na rynek po kilkuletniej przerwie.
 
 
„Nasze koncerty zawierają najlepsze kompozycje z dwóch pierwszych krążków plus nowości! To autentyczny zastrzyk pozytywnej energii, pokaz instrumentalnego kunsztu i wokalnej swobody! Przez ostatnie lata zagraliśmy mnóstwo koncertów, tak że… mamy wprawę! ;)
Zapraszamy serdecznie wszystkich którzy pamiętają utwory Sidney’ a Polaka, a także tych, którzy są ciekawi, co ten kudłaty kolo z Chomiczówki teraz muzycznie poczyna! ;)
Mam nadzieje, że wpadniecie na koncert! Zapraszam 
 
Z szacunkiem!
Sidney Polak”
 
 
1 grudnia, godz. 19.00
Sala Amarantowa, Dom Tramwajarza
Ul. Słowackiego 19/21, Poznań
Bilety: 30 zł, dostępne w Punkcie informacyjnym Domu Tramwajarza oraz na stronie bilety24.pl

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Koncert Akustyczny MICHAŁA ...
Tribute to Komeda 17.12.201...
Paris! The Show
Świetliki
Sowiero poleca
Tribute to Queen Machine
12 Tenorów & Diva
Testament, Exodus, Death An...
Pidżama Porno