Koncert

SALT WAVE FESTIVAL 2022 - BILET NA POLE NAMIOTOWE

2022-08-18 14:59:00

PÓŁWYSEP HELSKI, Lotnisko Jastarnia
Salt Wave Festival odbędzie się w tym roku w dniach 19-20 sierpnia. Podczas trzeciej edycji butikowego festiwalu w Jastarni wystąpią: RY X, Balthazar, Young Leosia, Saint Motel, Łona i Webber + The Pimps, Mery Spolsky, Lime Cordiale, Piotr Zioła, Zalia, Bitamina, Miętha, Franc Moody, Kid Francescoli, The Avalanches DJ SET, Lewis OfMan oraz Ania Leon.
Salt Wave Festival gości na Półwyspie Helskim od kilku sezonów. To wydarzenie butikowe powstałe z myślą o tych, którzy cenią sobie niespieszny i kameralny klimat. Na festiwalowej mapie wyróżnia go urokliwy teren – otoczenie wielkiej wody, pachnących lasów i piaszczystych plaż. Mimo niewielkiej skali festiwal nie jest imprezą niszową. To dwa dni przepełnione chilloutowymi brzmieniami i najnowszymi trendami. To pożegnanie lata i kumulacja emocji.
W tym roku wracamy nad Morze Bałtyckie zarówno z nową muzyką, jak i nutą melancholii oraz małym sentymentem. Wspominamy ubiegłe lata i odkrywamy historię. Skupiamy się na kulturze i naturze tego miejsca. Miejsca unikatowego pod wieloma względami.
bilety od 250.00 zł

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
W moim magicznym domu - Dia...
Warszawska Orkiestra Sentym...
Letni koncert CLEO
ROCKOWIZNA Festiwal - KULT
Sowiero poleca
Międzynarodowy Dzień Muzyki...
Balet Dziadek do orzechów -...
Dean Lewis
III BESKIDZKI FESTIWAL KLAS...