Koncert

Rock w Teatrze - Jary Oddział Zamknięty i Marta Kruk

2022-08-05 19:00:00

Gdańsk, Teatr Leśny
Winda GAK zaprasza na wyjątkowy wieczór z muzyką rockową. 5 sierpnia na scenie Teatru Leśnego akustycznie wystąpi zespół Jary Oddział Zamknięty. Formacja została powołana do życia na przełomie 2013 i 2014 roku przez Krzysztofa Jaryczewskiego. „JARY” to lider, założyciel i wokalista występującego w początkach lat osiemdziesiątych zespołu ODDZIAŁ ZAMKNIĘTY.
Tego wieczoru usłyszymy między innymi największe przeboje zespołu, takie jak „Ten Wasz Świat”, „Andzia” czy „Party” w aranżacji akustycznej.
Ich koncert poprzedzi występ gdańskiej wokalistki Marty Kruk. To artystka, która we własnym stylu i aranżacjach przedstawi Państwu utwory dotyczące problemów natury ludzkiej, które od lat pozostają niezmienne. Podczas koncertu usłyszymy jej najnowsze nagrania: „Zawsze Chciałam Być Facetem”, „Wywrotka” i „Dookoła Zamiast do Celu”. Jako dopełnienie historii, oprócz autorskich utworów Marty Kruk pojawią się również legendarne piosenki z lat 80. Będzie to energetyczny koncert w klimacie popowo-rockowym, pełen szczerych emocji i niedoskonałej prawdy.

*******

Bezpieczne zakupy w Bilety24. W przypadku odwołania wydarzenia, gwarantujemy automatyczny zwrot środków potwierdzony komunikatem wysyłanym na adres e-mail, podany podczas zakupu.


Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
WWS Chopin Jazz
Koncertowy Turniej Tenorów ...
Fest Festival - jednodniowy...
PUNK W PLENERZE: Booze & Gl...
Sowiero poleca
Krakowska Gala Jazzu: Lesze...
Cztery Pory Miłowania
MOZARTIANA - MOZART KAMERAL...
Łona Webber + The Pimps