Koncert

Przeboje Polskiego Rocka lat 80/90

2020-02-13 20:00:00

Wrocław, Stary Klasztor

Wrocławscy wokaliści Marta Kołodziejczyk (Martella), Jacek Czyżewski i Paweł Tymiński (The Voice of Poland) zapraszają na rockową podróż w czasie do złotych lat polskiego rocka, czyli lat 80 i 90 ubiegłego wieku. 13 lutego w Sali Gotyckiej w Starym Klasztorze usłyszymy największe hity takich zespołów jak IRA, Maanam, Human, Dżem, Lady Pank, Perfect, Edyta Bartosiewicz i wielu innych. Będzie też okazja do wspólnego śpiewania i dobrej rockandrollowej zabawy!
Wieczór PRZEBOJE POLSKIEGO ROCKA lat 80/90 vol.2 poprowadzi zespół w składzie:
wokal: Martella
wokal: Jacek Czyżewski
wokal: Paweł Tymiński
gitara: Hubert Radoszko
gitara: Maciej Święty
bass:  Żenia Betliński
bębny: Filip Laszuk
MARTELLA to pseudonim artystyczny Marty Kołodziejczyk, wrocławskiej wokalistki, która jest prawdziwym wulkanem energii na scenie
PAWEŁ TYMIŃSKI
Paweł Tymiński wokalista, kompozytor, autor tekstów, gitarzysta. Jeden z najbardziej charyzmatycznych głosów ostatnich lat, wspaniały frontman. Jeden z najbardziej wyróżniających się finalistów VI edycji programu The Voice of Poland. Wokalista pochodzący z Suwałk. W wieku 17 lat uczestnik programu " Szansa na sukces" z zespołem Perfect.  Inspiracje z których czerpie to polscy wykonawcy, należą do nich Dżem, Edyta Bartosiewicz, Kasia Nosowska, zespół Hey, IRA. Uczestnik wielu konkursów poezji śpiewanej, przeglądów piosenek rockowych. Finalista VI edycji The Voice of Poland. Współpracuje z fundacją Daję głowę.
JACEK CZYŻEWSKI
wokalista, gitarzysta, autor tekstów. Lider rockowych wrocławskich formacji Mental Cat i Chwiej. Współpracował m.in. z muzykami zespołu Mikromusic, Desperate Slim And Newcasters (Serbia).


Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
63.MFMO w Oliwie - Diego Ca...
Daria Zawiałow
Chopin & Friends - Koncerty...
Warszawa Singera w Wawrze -...
Sowiero poleca
Dorota Ślęzak
Arena Live: Występy dla dzi...
LAJ XIII - Wojtczak/Piotrow...
Il Divo