Koncert

Nówka Sztuka Mówi -Transmisja online

2022-06-25 16:01:00

KRAKÓW, Instytut Sztuki i Designu
Nówka Sztuki Mówi to cykl wydarzeń skierowanych nie tylko do twórców i entuzjastów sztuki i designu, ale do wszystkich zainteresowanych najświeższymi trendami i chcących zapoznać się z twórczymi pasjami artystów młodego pokolenia.
Cykl ten jest szansą na spotkanie z ekspertami i poznanie osobistości reprezentujących najnowszy nurt polskiej sceny artystycznej.
Nówka Sztuka Mówi przybliża też współczesne trendy w obszarze komunikacji i promocji, pozwalając odnaleźć się w nich kolekcjonerom sztuki i designu.
Nówka Sztuka Mówi to cykl, który skłania do zastanowienia się nad kondycją rynku sztuki i designu w Europie Środkowej, stwarzając w ten sposób przestrzeń dla debaty pozwalającej twórcom, ekspertom i konsumentom wytworów działań artystycznych wyciągnąć konstruktywne wnioski.
Wydarzenie dla twórców i profesjonalistów funkcjonujących na regionalnym rynku sztuki może być źródłem inspiracji, wskazującym nowe kierunki rozwoju, pomagać nawiązać kontakty i współpracę pomiędzy twórcami, kuratorami oraz promotorami sztuki z Polski i zagranicy.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Letnie Brzmienia: Artur Roj...
MASSACRE + NECROSY
Lubię wracać tam. Nowe aran...
Bloodywood
Sowiero poleca
FILM MUSIC – BOND 007- zm z...
Muzyka THE BEATLES symfonic...
Labirynt ’22 / Anna Maria J...
„ZACZYNAM SIĘ OD MIŁOŚCI” –...