Koncert

Nówka Sztuka Mówi

2022-06-25 16:00:00

KRAKÓW, Instytut Sztuki i Designu
Nówka Sztuki Mówi to cykl wydarzeń skierowanych nie tylko do twórców i entuzjastów sztuki i designu, ale do wszystkich zainteresowanych najświeższymi trendami i chcących zapoznać się z twórczymi pasjami artystów młodego pokolenia.
Cykl ten jest szansą na spotkanie z ekspertami i poznanie osobistości reprezentujących najnowszy nurt polskiej sceny artystycznej.
Nówka Sztuka Mówi przybliża też współczesne trendy w obszarze komunikacji i promocji, pozwalając odnaleźć się w nich kolekcjonerom sztuki i designu.
Nówka Sztuka Mówi to cykl, który skłania do zastanowienia się nad kondycją rynku sztuki i designu w Europie Środkowej, stwarzając w ten sposób przestrzeń dla debaty pozwalającej twórcom, ekspertom i konsumentom wytworów działań artystycznych wyciągnąć konstruktywne wnioski.
Wydarzenie dla twórców i profesjonalistów funkcjonujących na regionalnym rynku sztuki może być źródłem inspiracji, wskazującym nowe kierunki rozwoju, pomagać nawiązać kontakty i współpracę pomiędzy twórcami, kuratorami oraz promotorami sztuki z Polski i zagranicy.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Eleni - koncert 45-lecia
Letnie Brzmienia: MROZU
Koncert Chopinowski na Star...
Koncert VI: Recital fortepi...
Sowiero poleca
MDF Festival 2022 MAX COOPE...
SCENA PIOSENKI AUTORSKIEJ: ...
THE SHOW a Tribute to ABBA
Koncert Wiedeński 2