Koncert

MYSLOVITZ 30-lecie

2022-11-17 20:00:00

POZNAŃ, Blue Note
Myslovitz to jeden z najważniejszych zespołów ostatnich 30 lat na polskiej scenie muzycznej. Grupa powstała w 1992 roku w Mysłowicach. Zespół ma w swoim dorobku 10 płyt, które sprzedały się w nakładzie ponad pół miliona egzemplarzy. Przeboje, takie jak „Długość dźwięku samotności”, „Dla Ciebie”, „My”, „Chłopcy”, „Scenariusz dla moich sąsiadów”, „Peggy Brown” czy „Z twarzą Marylin Monroe” i wiele innych na stałe zagościły we wszystkich polskich stacjach radiowych. 17 listopada 2022 roku zespół zagra w klubie Blue Note w Poznaniu.
W swojej historii grupa ma na koncie współpracę z reżyserem Januszem Kamińskim, fotografikiem Ryszardem Horowitzem, Markiem Grechutą, Jerzym Stuhrem. Zespół pojawił się na najważniejszych festiwalach europejskich, takich jak Das Bizarre-Festival i prestiżowym Montreux Jazz Festival. Zagrał trasy koncertowe u boku Iggy’ego Popa, Simple Minds, Skin, Travisa.
Myslovitz jest dwukrotnym laureatem MTV Europe Music Award w kategorii Best Polish Act., wielokrotnie był nagradzany przez Akademię Fonograficzną Fryderykami, jest również zdobywcą Paszportów Polityki, Superjedynek, statuetek Yach Film Festival i wielu innych nagród.
W 2022 roku zespół obchodzi jubileusz 30-lecia działalności. Z tej okazji w przygotowaniu jest wiele wydarzeń, m.in. nowa płyta, która ukaże się jesienią, a zapowiadają ją single „ Miłość”, „19” i „Pakman”.
Koncerty zespołu Myslovitz to prawie dwugodzinne show złożone z przebojów znanych wszystkim od trzech dekad.
bilety od 79.00 zł

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Tamayo / Joy Wagon / FunkyF...
Krystian Ochman Exclusive
Stara polska piosenka
FRONT LINE ASSEMBLY + DIE K...
Sowiero poleca
Cree
Grzegorz Turnau - Znów wędr...
Strażak Sam Na Żywo - Przyg...
Perry Farrell’s Kind Heaven...