Koncert

Metallica Symfonicznie

2019-11-14 19:00:00

BYDGOSZCZ, Artego Arena
Muzyka zespołu METALLICA symfonicznie – wyjątkowy projekt na 15 koncertach w Polsce! Dodatkowe miasta, pierwsze występy wyprzedane!
Wystąpi SCREAM INC. jeden z najlepszych coverbandów Metallica na świecie. Towarzyszyć im będzie orkiestra symfoniczna ‘Orion’. Na koncercie usłyszymy największe przeboje Metallica w symfonicznych aranżacjach wykonanych tak jak na słynnej płycie “Metallica S&M”.
To blisko dwie godziny klasyki rocka/metalu w niezwykłym wydaniu!
Scream Inc. istnieją od 2008 r i osiągnęli wielki sukces, stając się najbardziej znaczącym tribute-band’em z Europy Wschodniej. Świadczą o tym choćby wyprzedane koncerty wszędzie gdzie grają. Ich kanał na portalu Youtube jest wysoce oceniany i oglądany w Stanach Zjednoczonych i Europie głównie ze względu na wysoką jakość produkcji. Są też pierwszym i jedynym tribute-band’em który ma w dorobku symfoniczny koncert S&M. Jeden z najbardziej udanych występów zespołu odbył się 17 kwietnia 2016 w „Moskwa Kremlin Palace”, gdzie na widowni zasiadło ponad 6.000 osób! Ten show stał się największym w historii koncertem-hołdem dla Metalliki. Nie przegapcie okazji, aby zobaczyć na żywo najlepszy tribute band Metalliki!
bilety od 100.00 zł

Najbliższe koncerty
Letnia Akademia Jazzu
The Other Sound - KONCERT W...
Summer Jazz Festival: Dorot...
TOP of the TOP Sopot Festiv...
Sowiero poleca
koncert Erodoto Project
spektakl Michaś
Metallica symfonicznie
Metallica symfonicznie