Koncert

Margaret

2020-08-28 19:00:00

Płock, Amfiteatr

Spędź lato z Margaret i baw się na koncertach w rytmie najpopularniejszych hitów. Usłysz „Thank You Very Much”, „Cool Me Down”, „In My Cabana” i nastrojowe „Byle jak”. Wciągnij się w popowy świat laureatki nagród MTV Europe Music Awards, Eska Music Awards i SuperJedynki.

Margaret – wokalistka, autorka tekstów i kompozytorka. Na swoim koncie ma cztery albumy, w tym dwa: „Add The Blonde” i „ Just The Two of Us” nagrodzone platyną. Swoją karierę muzyczną rozpoczęła w 2013 roku, a jej singiel „Thank You Very Much” był notowany na oficjalnych listach sprzedaży w Austrii, Niemczech i Włoszech. Dzięki talentowi i nietuzinkowej osobowości wokalistka błyskawicznie podpisała międzynarodowy kontrakt i rozwinęła skrzydła pod okiem profesjonalistów.

Mimo osiągnieć za granicą zdecydowała się na zwrot w swojej karierze i nagranie pierwszego w 100% polskiego albumu. Gaja Hornby, bo taki nosi nazwę nowe oblicze artystki, to dojrzała, szczera do bólu i pozbawiona wielkobudżetowego blichtru produkcja. Na płycie przeplatają się brzmienia hip-hopu, soulu i reggaetonu. Jak zapewnia Margaret, „To dopiero początek zmian”. Już wkrótce światło dzienne ujrzy nowy materiał, który będzie stanowić rozwinięcie polskiej płyty.

Poza sferą muzyczną artystka skupia się na rozwoju działalności wspierającej młode talenty. To zaowocowało byciem jurorką w The Voice of Poland oraz otwarciem wytwórni płytowej Gaja Hornby Records.

bilety od 59.00 zł

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Letnie Brzmienia na polanie...
Daniel Kemish
Born Festival
26. Festiwal Kultury Kresow...
Sowiero poleca
Michał Wiśniewski Akustyczn...
POPARZENI KAWĄ TRZY
KONCERT WIEDEŃSKI Z KLASĄ I...
Charlotta Rock Festival: Ku...