Koncert

Krystian Ochman Exclusive

2022-06-22 19:00:00

Łódź, Teatr Muzyczny

Zwycięzca 11. edycji The Voice of Poland oraz świeży triumfator polskich preselekcji do konkursu Eurowizja 2022, które odbędą się w maju we Włoszech. Krystian wystąpi w nim z piosenką „River” i według bukmacherów oraz znawców Eurowizji jest jednym z faworytów tegorocznej edycji konkursu.
Krystian Ochman to wnuk słynnego polskiego tenora Wiesława Ochmana. Zwycięstwo w programie „The Voice of Poland” dało młodemu artyście przepustkę do ogromnej popularności. W listopadzie 2021 piosenkarz wydał swój pierwszy debiutancki album pt. „OCHMAN”, który zadebiutował na 6. miejscu listy bestsellerów muzycznych. Ochman został okrzyknięty objawieniem muzycznym roku, a jego pierwszy autorski utwór „Światłocienie” osiągnął ponad 5,5 mln. Odsłon na YouTube i zanotował ponad 300 tys. streamów w tydzień debiutując na Top200 Spotify. Singiel osiągnął status złotej płyty.
Kolejnym sukcesem Krystiana Ochmana była wygrana w konkursie Premier 58. KFPP w Opolu z utworem „Prometeusz”. Ponadto jako jeden z dwóch polskich artystów wziął udział w międzynarodowej akcji The Circle Sessions, gdzie zaprezentował dwa utwory: „Lights In The Dark” i „Ten sam ja”.
Na początku 2022 roku artysta wyruszył w wielką, zimową trasę „Winter Tour ‘22”, gdzie zaprezentował fanom materiał z płyty „Ochman”.
Każdy koncert Krystiana Ochmana to przejmujące, pełne wokalnego kunsztu i energii widowisko. Wokaliście towarzyszy 4-osobowy zespół doświadczonych muzyków. Sprawdź nasz repertuar koncertów i zarezerwuj bilety online.


Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Koncert Chopinowski w Sali ...
Karuzela GNA - największe ...
JAROCIN FESTIWAL 2022 - DZI...
Letnie Brzmienia: Nosowska
Sowiero poleca
Letnie Brzmienia: Mery Spol...
10 Tenorów
10 Tenorów
DUCKWRTH