Koncert

Koszulka - Bednarek Inaczej Tour 2020

2020-12-31 20:00:00

, Stoisko merch
Kamil Bednarek powraca z nowym singlem
Kto widział Bednarka na żywo, ten wie jaka energia towarzyszy jego koncertom. A teraz będzie jeszcze bardziej wyjątkowo – kolorowo i dość…nietypowo. Bednarek powrócił po blisko roku z nowym singlem „Bądź przy mnie”. Motywująca dawka energii, której tak bardzo teraz potrzebujemy, nowe aranżacje, znani polscy artyści prezentujący– Kamil Bednarek przygotował dla swoich fanów nowy utwór, który dla wszystkich jest sporym zaskoczeniem.
Bednarek zdradził, że poprzez nowy utwór chciał przekazać, by wyjść poza schematy, przestać myśleć stereotypowo i żyć własnym życiem. Utwór to nowa aranżacja jazzowo-rockowa. Bednarek zaprosił do współpracy cenionych polskich artystów jak Jana Smoczyńskiego, Agnieszkę Musiał i Maćka Mąkę. Singiel „Bądź przy mnie” jest zapowiedzią nowej trasy koncertowej artysty, zaplanowanej na drugą połowę tego roku. Jak mówi sam artysta „Usłyszymy znane i popularne utwory w nowych aranżacjach, wszystkie piosenki, które moi fani znają dostaną nowe życie. Są one zagrane w zupełnie różnych gatunkach muzycznych. Było to dla mnie duże wyzwanie”.
Tym razem #inaczej
Nowatorski projekt muzyczny „Bednarek Inaczej” miał już swoją premierę w Chicago oraz na Florydzie – został doskonale przyjęty przez publikę. Wszystkie bilety rozeszły się w błyskawicznym tempie. Teraz przyszedł czas na polską scenę muzyczną. Fani będą mieli okazję zobaczyć artystę w zupełnie innej odsłonie. Oprócz nowych aranżacji i muzyków towarzyszących wokaliście, Kamil przekonuje, że to pozytywna dawka energii, której wszyscy potrzebujemy – zwłaszcza teraz. „Do stworzenia projektu „Bednarek Inaczej” zainspirowali mnie ludzie, którzy swoim myśleniem wychodzili poza stereotypy. Dzięki nim ludzkość mogła się rozwijać. Myślę, że warto być odważnym, myśleć po swojemu i nie dać się zaszufladkować”.
Rezerwujcie czas i czekajcie na bilety. Widzimy się już w październiku!

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
HELLOWEEN trasa UNITED ALIV...
ARENA - Piekary Śląskie, 14...
GAZPACHO + PURE REASON REVO...
Koncert Wiedeński z klasą i...
Sowiero poleca
Smycz - Bednarek Inaczej To...
Partiboi69
Czapeczka - Bednarek Inacz...
KOLĘDY POLSKIE – KONCERT KO...