Koncert

KORTEZ PRZEDPREMIEROWO 2019/2020 TOUR, Trzecia Scena

2019-10-09 20:00:00

Białystok, Duża Scena Opery i Filharmonii Podlaskiej
Kortez wyruszy jesienią w trasę koncertową, podczas której zagra przedpremierowo piosenki z nadchodzącej, nowej płyty. Koncerty odbędą się w kilkudziesięciu polskich miastach. Tym razem jednak poza piosenkami, które publiczność zna i lubi, zaprezentuje też przedpremierowo materiał, który znajdzie się na jego trzeciej płycie. Trzecia studyjna płyta Korteza będzie miała swoją premierą wiosną 2020 roku.
 
Artysta zagra ponad pięćdziesiąt koncertów, głównie w teatrach, filharmoniach i operach, w wielu miastach zatrzymując się na kilka dni. Do zespołu Korteza dołączył grający na trąbce – Tomek Ziętek, który wesprze również Korteza i Jacka Lachowicza na klawiszach. Trasie towarzyszyć będzie mini-wydawnictwo, na którym znajdzie się kilka z nowo zaprezentowanych utworów.
 
Trzecia Scena jest formułą, pozwalającą na swobodny dobór szeroko pojętego repertuaru rozrywkowego. Oddajemy głos artystom, a naszym widzom gwarantujemy udział w wydarzeniach, które zapewniają całkowicie nowe doznania artystyczne.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Koncert Chopinowski
BOND in Concert
Amfiteatr Hip Hop Festiwal
Piosenki z górnej półki - s...
Sowiero poleca
Don Vasyl i Gwiazdy Cygańsk...
MAYDAY 2020
Dido
HAVASI Concert Show 2020