Koncert

Koncert Online - Mimo pandemii… jest Nadzieja!!! – online VOD

2021-04-19 10:00:00

, Transmisja Online
MIMO PANDEMII … JEST NADZIEJA!!!
Koncert niemaGOtu
Gwiazdy muzyki chrześcijańskiej nie upadają na duchu i dzielą się nadzieją! Pomimo ograniczeń, zapraszają na niezwykły koncert. Oczywiście tam, gdzie można się spotkać… czyli w Internecie! W ramach cyklu koncertów na trudne czasy, koncert „Mimo pandemii … Jest Nadzieja” w wykonaniu zespołu niemaGOtu. NiemaGOtu, jest marką samą w sobie. Powstał wkrótce po Światowych Dniach Młodzieży w Krakowie w 2016 roku. To właśnie pieśń autorstwa zespołu, hymn ŚDM 2016 „Błogosławieni miłosierni”, śpiewały tysiące uczestników Światowych Dni Młodzieży.
Zapraszamy na platformę www.fabrykakoncertow.com.pl, gdzie twórcy polskiej sceny chrześcijańskiej chcą się z Państwem podzielić nadzieją i dobrym słowem. Niech muzyka rozbrzmiewa w naszych sercach, w czasach kiedy tak bardzo tego brakuje.
Dodatkową atrakcją po koncercie i okazją do wirtualnego spotkania, będzie rozmowa z charyzmatycznymi muzykami: twórcą niemaGOtu, Kubą Blycharzem i solistką zespołu Olą Maciejewską. Koncert zrealizowano w specjalnie utworzonym do tego projektu bezpiecznym studiu nagraniowym.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Summer Jazz Festival: Adam ...
Projekt "As"
Summer Jazz Festival: Mateu...
L.A. Trio
Sowiero poleca
BEDNAREK INACZEJ TOUR 2020
PANIENCE NA DOBRANOC – onl...
BEDNAREK INACZEJ TOUR 2020
BEDNAREK INACZEJ TOUR 2020