Koncert

Koncert Online - Agnieszka Adamczewska - online VOD

2020-09-12 00:00:00

, Transmisja Online
Usiądźcie wygodnie przed ekranem i zaproście do swojego domu ukochanych idoli!
W ramach nowego projektu KM Events Stage Online zapraszamy do obejrzenia koncertów prosto z profesjonalnego studia telewizyjnego w najlepszej jakości dźwięku i obrazu.
Specjalnie dla Was wystąpią:
Viki Gabor, 4Dreamers, AniKa Dąbrowska, Agnieszka Adamczewska, a także Mateusz Golicki, Adam Kubera, Carla Fernandes, Marcelina Szlachcic i Amelia Andryszczyk.
Szykujcie się na pięć niezapomnianych wieczorów!
Nasi wspaniali artyści zaprezentują się na niepowtarzalnej scenie – transformerze.
Największe hity i premierowe utwory. Nie zapomnieliśmy o porywających niespodziankach specjalnie dla najwierniejszych fanów!
Specjalnie na potrzeby realizacji projektu KM Events Stage Online zaaranżowaliśmy profesjonalne studio telewizyjne, które jest wyposażone w oprawę oświetleniową, ekrany LED i świetny dźwięk. Ponadto dzięki kamerom zainstalowanym w różnych punktach doskonale wyposażonego studia telewizyjnego będziecie mieli niepowtarzalną okazję oglądania nie tylko ulubionych artystów, ale także muzyków i scenografię.
Pozwól się zachwycić występami najpopularniejszych artystów sceny młodzieżowej w Polsce i już dziś zagwarantuj sobie najlepszy odbiór, zakupując bilet.
Wprowadzone zakazy dotyczące imprez masowych zachęciły nas do stworzenia jedynej takiej na świecie sali koncertowej on-line z technologią dźwięku przestrzennego.
Dziś, bez wychodzenia z domu możesz zobaczyć i usłyszeć koncert w taki sposób, jakbyś słyszał go na żywo. Najwyższa jakość, przestrzenne brzmienie oraz otaczający Cię dźwięk!
Jako pierwsza firma na świecie zakupiliśmy system do realizacji dźwięku przestrzennego live na koncertach. Do tej pory Target Sound realizował wiele koncertów, festiwali i wydarzeń w Polsce i na świecie.
Jesteśmy pionierem w realizacji dźwięku przestrzennego live na koncertach.
Specjalnie dla Was jako jedyni na świecie sprawiliśmy, że możesz usłyszeć w swoich słuchawkach na platformie www.fabrykakoncertow.com.pl koncerty z dźwiękiem przestrzennym. Będą one specjalnie oznaczone.

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
The Nat Osborn Band
SUMMER HOT DISCO
Grażyna Łobaszewska & A...
Włoscy artyści w hołdzie dl...
Sowiero poleca
Enea Edison Festival w Twoi...
MUZYCZNE ZAKOŃCZENIE LATA -...
Agnieszka Chylińska 25 lat ...
The Simon & Garfunkel Story