Koncert

Koncert Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie

2022-08-05 20:00:00

Nowy Sącz, Amfiteatr Parku Strzeleckiego

Koncerty Muzyki Filmowej + Beata Kozidrak Symfonicznie :

I cz. Koncertu Kto z nas nie wzruszał się na takich filmach jak Król Lew czy Gladiator? Kto nie żył nadzieją, że Jack przeżyje zatonięcie Titanica? Czy Arię z Piątego Elementu można zaśpiewać na żywo? Ścieżki dźwiękowe z tych i wielu innych wybitnych filmów usłyszymy podczas I części.
Wspaniali wokaliści, Orkiestra symfoniczna - Polska Orkiestra Muzyki Filmowej oraz spektakularne multimedia zabiorą nas w niezwykły świat wielkich opowieści filmowych. W tej części na scenie zobaczymy dwie nowosądeczanki Natalię Szczypułę, Justynę Jędrusik specjalnie zaproszone do koncertu oraz Kaję Mianowaną, Sylwię Gorajek, Michała Gasza, Jakuba Jurzyka wraz z Polską Orkiestrą Muzyki Filmowej

II cz. koncertu usłyszymy największe przeboje Beaty Kozidrak w wydaniu symfonicznym. Będą to między innymi: Co mi Panie dasz, Dwa serca dwa smutki, Biała Armia, i wiele innych zaaranżowane na orkiestrę symfoniczną. Tego jeszcze nie było!

Taki układ zabierze nas w naładowaną emocjami podróż przez czas i przestrzeń. Dzięki multimediom będzie to wielowymiarowe wydarzenie, które pozwoli zanurzyć się w świecie wyjątkowej muzyki i przeżyć na nowo emocje, jakie towarzyszyły nam podczas poznawania tego repertuaru.

Wyjątkowe przeboje i wyjątkowa oprawia w Nowym Sączu!

Polska Orkiestra Muzyki Filmowej, jedna z największych i zarazem najbardziej prestiżowych orkiestr symfonicznych w Polsce. Została założona w 2010 roku z inicjatywy maestro Przemysława Piotra – dyrygenta i kompozytora, który jako jeden z pierwszych w Polsce promował muzykę filmową w postaci potężnych, symfonicznych koncertów. Orkiestra znana jest wszystkim fanom muzyki filmowej i rozrywkowej. Występowała w największych polskich halach dla wielotysięcznej publiczności. m.in. w Tauron Arena Kraków, Ergo Arena Gdańsk/Sopot, Hala Torwar Warszawa,, Hala Stulecia Wroclaw…
Do największych produkcji koncertowych Orkiestry należy trasa koncertowa z filmem ,,Władca Pierścieni” oraz muzyką na żywo.
Polska Orkiestra Muzyki Filmowej współpracuje oraz koncertuje z największymi zagranicznymi artystami takimi jak Andrea Bocelli, 2Cellos, Al Bano i Romina Power, Enigma oraz Alessandro Safina. Na swoim koncie ma wiele nagrań do produkcji filmowych oraz teledyskowych. Współpracuje z zagranicznymi producentami muzyki oraz wytwórniami filmowymi.

Nie może Cię zabraknąć na Koncercie muzyki filmowej w Nowym Sączu!

Podczas koncertu zostanie przeprowadzona kwesta na rzecz osób starszych i samotnych.


Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Vito Bambino
Koncert Chopinowski w Sali ...
Kraków Street Band
Happysad, Kasia Kowalska, S...
Sowiero poleca
KONCERT SYLWESTROWY
Luxtorpeda
Anita Lipnicka | O miłości....
UNDERCOVER FESTIVAL