Koncert

Katie Melua

2020-10-08 19:00:00

WARSZAWA, COS Torwar

Katie Melua

Live in Concert 2020

Katie Melua jest jedną z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek - sprzedała ponad 11 mln albumów, otrzymała za nie ponad 50 platynowych płyt w wielu krajach.

Artystka pochodzi z Tbilisi (Gruzja), mając kilka lat przeniosła się razem z rodziną do Wielkiej Brytanii. Ukończyła prestiżową uczelnię - Brit School of Performing Arts. 

Jej niezwykły, głęboki i ciepły głos oraz sposób w jaki interpretuje utwory i opowiada historie piosenkami, stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Katie Melua jest jedną z najbardziej utytułowanych i najlepiej sprzedających się artystek w Wielkiej Brytanii. Wydała dotychczas 7 albumów studyjnych, które znalazły się na szczytach list przebojów: Call Off The Search, Piece By Piece, Pictures, The House, Secret Symphony, Ketevan oraz samodzielnie wyprodukowany In Winter.

Znakomita autorka tekstów, kompozytorka i aranżerka takich hitów jak Nine Million Bicycles, The Closest Thing to Crazy.

Od rozpoczęcia kariery w 2003 roku Katie Melua nieustannie koncertuje na całym świecie, urzekając publiczność swoim ciepłym głosem i czarującą osobowością.

Na koniec 2019 roku zaplanowane jest wydanie koncertowego albumu z udziałem Gori Women's Choir (Gruzińskiego Chóru Żeńskiego) - Live in Concert.

Na koncertach w Polsce w 2020 roku publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie znane przeboje artystki, a także utwory z nowego studyjnego albumu nad którym obecnie pracuje.

Koncerty w Polsce:

7.10.2020 – Gdynia, Gdynia Arena

8.10.2020 – Warszawa, Torwar

9.10.2020 - Wrocław, Hala Stulecia


Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Tynieckie Recitale Organowe...
Koncert Wiedeński - Wiedeńs...
Kameralny Koncert Chopinows...
Gala Disco Polo: Zespół BOY...
Sowiero poleca
FISH - WELTSCHMERZ / VIGIL ...
ANGELO KELLY & FAMILY - Iri...
Fest Festival
ANGELO KELLY & FAMILY - Iri...