Koncert

Katie Melua

2020-10-08 19:00:00

WARSZAWA, COS Torwar

Katie Melua

Live in Concert 2020

Katie Melua jest jedną z najbardziej popularnych brytyjskich wokalistek - sprzedała ponad 11 mln albumów, otrzymała za nie ponad 50 platynowych płyt w wielu krajach.

Artystka pochodzi z Tbilisi (Gruzja), mając kilka lat przeniosła się razem z rodziną do Wielkiej Brytanii. Ukończyła prestiżową uczelnię - Brit School of Performing Arts. 

Jej niezwykły, głęboki i ciepły głos oraz sposób w jaki interpretuje utwory i opowiada historie piosenkami, stały się jej znakiem rozpoznawczym.

Katie Melua jest jedną z najbardziej utytułowanych i najlepiej sprzedających się artystek w Wielkiej Brytanii. Wydała dotychczas 7 albumów studyjnych, które znalazły się na szczytach list przebojów: Call Off The Search, Piece By Piece, Pictures, The House, Secret Symphony, Ketevan oraz samodzielnie wyprodukowany In Winter.

Znakomita autorka tekstów, kompozytorka i aranżerka takich hitów jak Nine Million Bicycles, The Closest Thing to Crazy.

Od rozpoczęcia kariery w 2003 roku Katie Melua nieustannie koncertuje na całym świecie, urzekając publiczność swoim ciepłym głosem i czarującą osobowością.

Na koniec 2019 roku zaplanowane jest wydanie koncertowego albumu z udziałem Gori Women's Choir (Gruzińskiego Chóru Żeńskiego) - Live in Concert.

Na koncertach w Polsce w 2020 roku publiczność będzie mogła usłyszeć wszystkie znane przeboje artystki, a także utwory z nowego studyjnego albumu nad którym obecnie pracuje.

Koncerty w Polsce:

7.10.2020 – Gdynia, Gdynia Arena

8.10.2020 – Warszawa, Torwar

9.10.2020 - Wrocław, Hala Stulecia


Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
PRO8L3M
Muzyka zespołu METALLICA sy...
Dwa oblicza symfoniki rosyj...
Maciek Balcar
Sowiero poleca
Miami Horror
Budka Suflera: Za Ostatni G...
Julia Pietrucha - FOLK it! ...
MATRANG