Koncert

Jacek Cygan i goście - Życie jest piosenką

2020-02-13 19:00:00

Łódź, Klub Wytwórnia

Koncert "Życie Jest Piosenką. Piosenki Jacka Cygana" to zabawna, wzruszająca i łącząca pokolenia słowno-muzyczna podróż przez 40 lat pracy artystycznej Jacka Cygana. Usłyszymy ponadczasowe przeboje w wykonaniu samego autora oraz jego gości. Artystom na scenie towarzyszyć będzie pełen muzycznej energii Kameleon Quintet pod kierownictwem Radosława Labahua.
Po obejrzeniu wydarzenia w innych miastach widzowie pisali o nim: "majstersztyk", "świetny", "magiczny". Nic w tym dziwnego, bowiem Jacek Cygan jest jednym z najlepszych polskich tekściarzy, a jego teksty na zawrze zapadają w pamięć i pozostają w sercach odbiorców.
Dwugodzinny koncert pełen będzie najlepszych piosenek autorstwa Mistrza, zarówno tych na wesoło, jak i nostalgicznych. Ich wykonania podejmą się wybitni artyści - wokaliści oraz aktorzy: Kamila Klimczak, Beata Rybotycka, Andrzej Seweryn, Jacek Wójcicki oraz sam Jacek Cygan, który również poprowadzi cały wieczór. Za muzykę odpowiadać będzie Kameleon Quintet pod kierownictwem Radosława Labahua.


Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Tribute to George Michael
I Prevail - The Trauma Tour
AMERYKAŃSKI SEN. ROBERT ULA...
24.OFPA 2020, Koncert Laure...
Sowiero poleca
DŻEM
Bamberger Symphoniker / 24....
ERA JAZZU – ANDREA MOTIS (d...
Anna Maria Jopek - Przestwo...