Koncert

Golicki, Kubera, Fernandes, Szlachcic, Andryszczyk

2020-10-30 20:00:00

Internet, Internet

TO WYDARZENIE BĘDZIE DOSTĘPNE NA PLATFORMIE DO 31.10.2020r.


Usiądźcie wygodnie przed ekranem i zaproście do swojego domu ukochanych idoli! W ramach nowego projektu KM Events Stage Online zapraszamy do obejrzenia koncertów prosto z profesjonalnego studia telewizyjnego w najlepszej jakości dźwięku i obrazu. 


Specjalnie dla Was wystąpią: Viki Gabor, 4Dreamers, AniKa Dąbrowska, Agnieszka Adamczewska, a także Mateusz Golicki, Adam Kubera, Carla Fernandes, Marcelina Szlachcic i Amelia Andryszczyk. Szykujcie się na pięć niezapomnianych wieczorów! Nasi wspaniali artyści zaprezentują się na niepowtarzalnej scenie - transformerze. Największe hity i premierowe utwory. Nie zapomnieliśmy o porywających niespodziankach specjalnie dla najwierniejszych fanów!


Specjalnie na potrzeby realizacji projektu KM Events Stage Online zaaranżowaliśmy profesjonalne studio telewizyjne, które jest wyposażone w oprawę oświetleniową, ekrany LED i świetny dźwięk. Ponadto dzięki kamerom zainstalowanym w różnych punktach doskonale wyposażonego studia telewizyjnego będziecie mieli niepowtarzalną okazję oglądania nie tylko ulubionych artystów, ale także muzyków i scenografię. Pozwól się zachwycić występami najpopularniejszych artystów sceny młodzieżowej w Polsce i już dziś zagwarantuj sobie najlepszy odbiór, zakupując kod do obejrzenia koncertu w systemie pay-per-view.

Wprowadzone zakazy dotyczące imprez masowych zachęciły nas do stworzenia jedynej takiej na świecie sali koncertowej on-line z technologią dźwięku przestrzennego. Dziś, bez wychodzenia z domu możesz zobaczyć i usłyszeć koncert w taki sposób, jakbyś słyszał go na żywo. Najwyższa jakość, przestrzenne brzmienie oraz otaczający Cię dźwięk! Jako pierwsza firma na świecie zakupiliśmy system do realizacji dźwięku przestrzennego live na koncertach. Do tej pory Target Sound realizował wiele koncertów, festiwali i wydarzeń w Polsce i na świecie. Jesteśmy pionierem w realizacji dźwięku przestrzennego live na koncertach.

Partnerzy: Kindla Music, Target Sound

bilety od 15.00 zł

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Kameralny Koncert Chopinows...
Folk Metal Night DZIADY - R...
Dezerter - zmiana daty konc...
Paweł Domagała
Sowiero poleca
KORN
Krzysztof Zalewski
New Model Army
NOSPR kameralnie / Grieg i ...