Koncert

Enea Edison Festival - DZIEŃ I

2020-07-24 17:00:00

PRZEŹMIEROWO, Best Western Hotel Edison
Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival – Taste The Music 2020! Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie!
24 i 25 lipca należy zarezerwować na kolejne spotkanie nad Jeziorem Kierskim, by cieszyć się latem i dźwiękami ulubionej muzyki. Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej. Pierwsi artyści nadchodzącej edycji zostaną ogłoszeni niebawem!
Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Przestrzeń, w której odbywa się Enea Edison Festival to malownicza okolica jeziora Kierskiego. Zlokalizowane zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się na polu wokół Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale i dobrze zjeść oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji zostaną określone bliżej wydarzenia.
Sponsorem tytularnym tegorocznej edycji festiwalu jest firma Enea – koncern energetyczny. Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.
bilety od 99.00 zł

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Lato na Pradze: Julia Marce...
Blues Junkers
Summer Jazz Festival: Adam ...
Koncert Online - Motion Tr...
Sowiero poleca
MATRANG
Eivør
FISH - WELTSCHMERZ / VIGIL ...
Krzysztof Cugowski z Zespoł...