Koncert

ENEA EDISON FESTIVAL 2022 - DZIEŃ II

2022-07-23 17:30:00

BARANOWO, K. POZNANIA, Best Western Hotel Edison
LemON, Kroki, Jagoda Kret, Martin Lange, luna i Lordofon kolejnymi artystami 4. edycji Enea Edison Festival!
Enea Edison Festival powraca nad Jezioro Kierskie! Dwie sceny, urokliwa okolica z dala od zgiełku miasta, rodzinna atmosfera, liczne atrakcje, czyli relaks i dobra zabawa. Przed festiwalową publicznością wystąpią m.in. Daria Zawiałow, Vito Bambino i duet Karaś / Rogucki. To dopiero pierwsze ogłoszenie artystów. Niebawem poznamy kolejnych wykonawców. Bilety jednodniowe i karnety są już w sprzedaży!
Festiwal odbywa się w malowniczej scenerii Jeziora Kierskiego na terenie Best Western Hotel Edison w podpoznańskim Baranowie. Od centrum Poznania to zaledwie kwadrans jazdy samochodem, co sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek z dala od zgiełku miasta.
W piątek, 22 lipca, czyli pierwszego dnia festiwalu zagra Vito Bambino. Od 2 roku życia mieszka w Leverkusen w Niemczech. W 2012 ukończył szkołę teatralną. Podczas studiów grywał role na deskach teatrów w Wuppertalu, a po ich ukończeniu rozpoczął regularną grę w niemieckich produkcjach filmowych. Początek jego drogi muzycznej to rok 2003 i późniejsze działania z zespołem Bitamina z którym wydał 5 płyt. W 2020 wydał solową płytę pt. „Poczekalnia”. Udziela się gościnnie na wielu produkcjach m.in. z sanah, Rasmentalizm, Quebonafide, Paulina Przybysz, Dawid Podsiadło.
Z kolei w sobotę na festiwalowych scenach pojawią się: Daria Zawiałow i duet Karaś / Rogucki. Zawiałow to niezwykle utalentowana artystka i jeden z najmocniejszych głosów na polskiej scenie muzycznej. Jest autorką tekstów oraz kompozytorką. Po zaledwie dwóch studyjnych albumach rozkochała w sobie tysiące fanów i stanęła w szeregu topowych polskich wokalistek. Jej utwory są grane przez największe stacje radiowe i podbijają listy przebojów, a teledyski zdobywają miliony wyświetleń. Karaś / Rogucki to duet, który pojawił się na polskim rynku po ogłoszeniu zawieszenia działalności zespołów The Dumplings i Coma. Kuba Karaś odpowiada w tym tandemie za produkcję, a Piotr Rogucki zajmuje się tekstami, a obaj dopieszczają muzykę. Z pozoru karkołomne połączenie dwóch odmiennych wrażliwości i metryk dało harmonijny efekt.
Oprócz dwóch dni wypełnionych muzyką, programowi czwartej edycji Enea Edison Festival towarzyszyć będą liczne aktywności rozwijające kreatywność. Całość dopełni ponadto food court ze smacznymi przekąskami. To wciąż jednak nie wszystkie niespodzianki. Wkrótce kolejne ogłoszenia, ale jedno jest pewne – tego lata muzycznych emocji nie zabraknie!
Na wydarzenie zaprasza agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsorem tytularnym festiwalu jest koncern energetyczny Enea. Partnerem pozostaje niezmiennie Best Western Hotel Edison w Baranowie.
bilety od 80.00 zł

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Koncert chopinowski w lewym...
BOYS
Koncert Chopinowski w najpi...
XXV Festiwal Muzyki Kameral...
Sowiero poleca
Kristjan Randalu “Absence” ...
QUEEN SYMFONICZNIE
Speaking Concert JAZZ SEBAS...
GAROU