Koncert

Dance Intense vol. 3 z muzyką na żywo Celtic Tree

2022-01-13 19:00:00

Toruń, Centrum Kultury Dwór Artusa

Wspólnota, tańce, uśmiechy i muzyka, która koi serce i raduje duszę – to wszystko i wiele, wiele więcej znajdziecie podczas Dance Intense vol. 3! Przygotujecie się na niezapomniany wieczór, ponieważ po raz pierwszy na naszej potańcówce towarzyszyć będzie muzyka na żywo!

Wzorem poprzednich edycji i tym razem zamierzamy rozgrzać artusowy parkiet do czerwoności! Wieczór będzie niezwykle integracyjny i pełen tanecznych wrażeń! Towarzyszami naszej emocjonującej podróży – po znanym i nieznanym – będzie grający na żywo duet Celtic Tree. Niesamowite dźwięki gitary i fletu irlandzkiego w mgnieniu oka przeniosą nas w taneczne kręgi Francji, Portugalii czy Polski.

Celtic Tree tworzą Tomek Fojgt oraz Jakub Szczygieł. Oprócz misternego i cudownego doboru dźwięków łączy ich także prawdziwa przyjaźń i wieloletnia fascynacja muzyką folkową. W TAN natomiast porwie nas Kasia Kostańska-Maziarz. Cała trójka spotyka się na wspólnym parkiecie nie po raz pierwszy, więc możecie spodziewać się istnej fuzji tańca i muzyki!

Potańcówkę tradycyjnie poprzedzą warsztaty taneczne o godz. 18:00!

UWAGA! Tańce, które pojawią się na warsztatach, nie będą tłumaczone w czasie imprezy, więc, by nie podpierać ściany, na zajęcia rusz, kochany!

Wydarzenie odbędzie się zgodnie z obecnym reżimem sanitarnym.


Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
Słoń
Mirosław Niewiadomski Presl...
Koncert operetkowy - Ze Str...
BETLEJEM POLSKIE- widowisko...
Sowiero poleca
ERA JAZZU - KANDACE SPRINGS
Popołudniowy koncert dla dz...
Ateez
Alicja Majewska i Włodzimie...