Koncert

COMA

2019-12-01 19:00:00

LUBLIN, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Zespół COMA powstał w 1998 roku w Łodzi i od razu idealnie wpisał się w obowiązujące wówczas rockowe trendy. Formacja ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych (z których trzy pokryły się platyną i złotem), trzy wydawnictwa koncertowe oraz dwie płyty anglojęzyczne, które ukazały się na całym świecie. Zespół zdobył sześć Fryderyków w kategorii Album Roku – Rock oraz Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki.
 
Debiutancki krążek „Pierwsze Wyjście z Mroku” skradł serca i umysły słuchaczy, a każdy kolejny album zrodził zespołowi świadomych i oddanych fanów. COMA ma na swoim koncie wielkie kawałki znane również szerszemu odbiorcy: „Skaczemy/Pasażer” (2000), „Leszek Żukowski” (2004), „Spadam” (2004), „Daleka droga do domu” (2006), „System” (2006), „Zero osiem wojna” (2008), „Wola istnienia” (2009), czy „Transfuzja” (2009). W 2018 na rynku muzycznym pojawił się “Sen o 7 szklankach”. Płyta – eksperyment, na której słyszymy rockowe interpretacje popularnych piosenek dla najmłodszych to kolejne genialne dokonanie zespołu.
 
Formacja koncertuje nieprzerwanie od swego poczęcia, a każde muzyczne spotkanie z nią to świeże i zaskakujące spojrzenie na to, co już dobrze znane. Koncerty COMY to  widowiskowe spotkania, wypełnione elementami poezji, muzyki, teatru i filmu. Jak sami muzycy mówią: „COMA to nie tylko zespół rozmaitych emocji, ale i rozmaitych zjawisk” i właśnie te hasło w pełni ukazuje fenomen grupy.  
 
Skład:
Dominik Witczak | gitara
Marcin Kobza | gitara
Rafał Matuszak | bas
Adam Marszałkowski | perkusja
Piotr Rogucki | wokal
Paweł Cieślak | instrumenty klawiszowe
 
Koncerty na żywo, wypełnione dobrą muzyką i tekstem, elektryzującą improwizacją i interakcją z publicznością to niewątpliwie niezwykle mocna strona zespołu.
 
Pozwólcie i tym razem się zaskoczyć. Zapraszamy już:
 
1 grudnia 2019 do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
 
5 grudnia 2019 do Katowic Miasta Ogrodów – Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek.
 
Bilety dostępne na www.bilety24.pl
 
Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem bileterii oraz regulaminem Organizatora. Regulamin Organizatora - Agencji Muzycznej UNION dostępny na stronie www.mua.com.pl
 
 
 

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
MAGICZNY MUZYCZNY
Chińska Orkiestra Symfonicz...
Schafter
Recital G. Wieczorka 30 lat...
Sowiero poleca
Tenorów Prawie Trzech
Kameralny Koncert Chopinows...
Ich Troje - jubileusz 25-le...
BARANOVSKI