Koncert

COMA

2019-12-01 19:00:00

LUBLIN, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Zespół COMA powstał w 1998 roku w Łodzi i od razu idealnie wpisał się w obowiązujące wówczas rockowe trendy. Formacja ma na swoim koncie siedem albumów studyjnych (z których trzy pokryły się platyną i złotem), trzy wydawnictwa koncertowe oraz dwie płyty anglojęzyczne, które ukazały się na całym świecie. Zespół zdobył sześć Fryderyków w kategorii Album Roku – Rock oraz Zespół Roku i Wokalista Roku – Piotr Rogucki.
 
Debiutancki krążek „Pierwsze Wyjście z Mroku” skradł serca i umysły słuchaczy, a każdy kolejny album zrodził zespołowi świadomych i oddanych fanów. COMA ma na swoim koncie wielkie kawałki znane również szerszemu odbiorcy: „Skaczemy/Pasażer” (2000), „Leszek Żukowski” (2004), „Spadam” (2004), „Daleka droga do domu” (2006), „System” (2006), „Zero osiem wojna” (2008), „Wola istnienia” (2009), czy „Transfuzja” (2009). W 2018 na rynku muzycznym pojawił się “Sen o 7 szklankach”. Płyta – eksperyment, na której słyszymy rockowe interpretacje popularnych piosenek dla najmłodszych to kolejne genialne dokonanie zespołu.
 
Formacja koncertuje nieprzerwanie od swego poczęcia, a każde muzyczne spotkanie z nią to świeże i zaskakujące spojrzenie na to, co już dobrze znane. Koncerty COMY to  widowiskowe spotkania, wypełnione elementami poezji, muzyki, teatru i filmu. Jak sami muzycy mówią: „COMA to nie tylko zespół rozmaitych emocji, ale i rozmaitych zjawisk” i właśnie te hasło w pełni ukazuje fenomen grupy.  
 
Skład:
Dominik Witczak | gitara
Marcin Kobza | gitara
Rafał Matuszak | bas
Adam Marszałkowski | perkusja
Piotr Rogucki | wokal
Paweł Cieślak | instrumenty klawiszowe
 
Koncerty na żywo, wypełnione dobrą muzyką i tekstem, elektryzującą improwizacją i interakcją z publicznością to niewątpliwie niezwykle mocna strona zespołu.
 
Pozwólcie i tym razem się zaskoczyć. Zapraszamy już:
 
1 grudnia 2019 do Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
 
5 grudnia 2019 do Katowic Miasta Ogrodów – Instytucji Kultury im. Krystyny Bochenek.
 
Bilety dostępne na www.bilety24.pl
 
Przed zakupem biletu należy zapoznać się z regulaminem bileterii oraz regulaminem Organizatora. Regulamin Organizatora - Agencji Muzycznej UNION dostępny na stronie www.mua.com.pl
 
 
 

Zaloguj się aby móc dodawać komentarze, zdjęcia oraz oceniać koncerty

Najbliższe koncerty
ETHNO PORT 2020 - DOM TAŃCA
Chopin & Friends - Koncerty...
IRA
Natalia Przybysz
Sowiero poleca
Potknij się o Jazz
Deva Premal & Miten
Michał Bajor "Kolor Cafe"
Krzysztof Cugowski z Zespoł...