O nas

to portal, który powstał z potrzeby ułatwienia ludziom uczestniczenia w różnego rodzaju wydarzeniach muzycznych.

Często jest tak, że w swoim otoczeniu nie masz osób, które podzielają twój gust muzyczny lub nie jeżdżą na koncerty. My stwarzamy wam możliwość szybkiego i łatwego odnalezienia osób, które mają ten sam problem co wy: chcą pojechać i usłyszeć swój ulubiony zespół na żywo, ale nie mają z kim lub nie mają czym.


Kiedy już wybierzecie się na wyczekany koncert, możecie podzielić się emocjami, dodając zdjęcia i komentarze. Stworzycie w ten sposób unikalną bazę wydarzeń muzycznych, w których braliście udział. W każdej chwili będziecie mogli powrócić do tamtych chwil, oraz powspominać, oglądając materiały innych osób, które wzięły udział w tych magicznych wydarzeniach. Będąc użytkownikami naszego portalu, stajecie się recenzentami wydarzeń muzycznych i to właśnie wasze opowieści tchną życie w SOWIERO society. Największą polską społeczność koncertową.


Staramy się aby nasz portal miał w swojej ofercie wszystkie koncerty, na jakie mielibyście ochotę się wybrać i właśnie dlatego wciąż nawiązujemy współpracę z coraz większą ilością bileterii i organizatorów. Jeżeli mielibyście uwagi czy pomysły względem tego co moglibyśmy zrobić aby ułatwić wam korzystanie z naszego portalu, śmiało piszcie na uzytkownik@sowiero.pl.

powrót do strony głównej